نورا هاشمي بازيگر فيلم هاي سينمايي حوالي اتوبان ، جيب بر خيابان جنوبي ، آرامش در ميان مردگان نسبت به شايعاتي که در مورد کم کار بودن او به گوش مي رسد پاسخ داد.نورا هاشمي

نورا هاشمي

هاشمي به سوره سينما گفت:مدتي است در هر محفل هنري که وارد مي شوم، نکته عجيبي را در مورد خودم مي شنوم. اينکه همسرم سياوش اسعدي، مردي متعصب و سختگير است که تنها براي بازي من در فيلم هاي خودش اجازه صادر مي کند. من نمي دانم چنين حرفي از کدام عقل سليمي نشأت گرفته و آيا شنوندگان به اين موضوع فکر نمي کنند که من قبل از ازدواج هم يک بازيگر بودم و چهره هاي شاخصي همچون مهدي هاشمي و گلاب آدينه، والدين من هستند؟

نورا هاشمي

وي افزود:بابت اين شايعه ها بسيار عصباني هستم. سياوش اسعدي مردي روشنفکر و متفکر است. ما تعامل خيلي خوبي با هم داريم و او در بازيگري هميشه مشوق من است. من در مورد فيلمنامه هاي همسرم به ايشان م مي دهم و او هم درباره بازي من ديدگاه دارد. از همه کساني که مرا مي شناسند خواهش مي کنم به اين شايعه ها توجه نکنند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

برج خنک کننده بررسی تمامی هاوربرد ها و اسکوتر ها Shannon مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران سه تا دو April نیماسا Mamrs Coffee طراحی و ساخت نرم افزار باربری