اين بازيگر بارها و بارها به علت هاي مختلف زيادي در چشم مخاطبان پر رنگ شده. دلايلي که هيچ کدام به حرفه اي بودن او در کارش برنمي گردد. مثلا يکي از علايق عجيب افشاني گرفتن سلفي در جهت هاي مختلف در ماشينش است، البته در حالت هايي که سانروف ماشين حتما داخل کادر باشد.

جنجال هاي مختلف محسن افشاني

عکس هاي سريالي محسن افشاني با خانم دندان پزشک معروف هم تا مدت ها دست به دست مي شدند. 
محسن افشاني يکي از آن هايي بود که در مراسم اختتاميه فيلم فجر با پوششي عجيب و نامتعارف حضور پيدا کرده بودند. 
باديگارد داشتن هم اتفاق جالب ديگري بود که در ابتداي کار خنده دار به نظر مي آمد، اما وقتي علت را از افشاني جويا شدند، اين طور پاسخ داد که مدتي است، چند نفر ناشناس تهديدش مي کنند که هرجا او را ببينند با قمه او صدمه مي زنند.

چندي بعد هم با تعدادي از بازيگران، راهي کربلا شد و در پياده روي اربعين شرکت کرد. 
تابستان سال 95 محسن افشاني به همراه خواهرش سميه افشاني مهمان برنامه ي شيدايي شده بودند. محسن افشاني در آخرين دقايق برنامه شيدايي با بوسيدن خواهرش وارد گود حاشيه شد.

سايت ها و کانال هاي تلگرامي عنوان همسر را جايگزين خواهر کردند و تحويل مردمي دادند که اصل برنامه را نديده بودند. 
محسن افشاني شهريور همين امثال مهمان يک برنامه ي تلويزيوني بود که از شبکه ي نسيم پخش مي شد. باربد بابايي که در اين برنامه مجري بود، بحث را به سمت علت ازدواج نکردن افشاني کشاند. محسن افشاني هم که ياد عشق قديمي اش افتاده بود گريه اش گرفت و صادقانه تجربه ي تلخي که داشته را تاييد کرد.

با پخش شدن کليپ گريه محسن افشاني، خانمي که سال ها پيش تصاويرش به عنوان همسر افشاني پخش شده بود، ويديويي را منتشر کرد و در آن خودش را همان عشق از دست رفته ي محسن افشاني معرفي کرد. اين ويديو که تنها با هدف خودنمايي و مطرح شدن تهيه شده بود واکنش و تکذيب محسن افشاني را در پي داشت. افشاني همچنين گفت که از آن خانم شکايت خواهد کرد. 
حاشيه هاي گريه کردن روي آنتن زنده هنوز تمام نشده بود که چند روز پيش اتفاق ديگري افتاد. يک تصوير جنجالي و بسيار عجيب از لباسي نه براي مدت زمان خيلي کوتاهي روي استوري محسن افشاني قرار گرفت. استوري فورا پاک شده بود اما همان يکي دو دقيقه کافي بود تا آدم هاي زيادي آن تصوير را سيو کرده و منتشر کنند. 
بعد از اين اتفاق کامنت هاي صفحه ي محسن افشاني به سرعت زياد شدند. او در پاسخ به خبرگزاري ها گفته بود شکايت کرده است و تا پاسخ شکايتش نيايد به هيچ سوالي پاسخ نخواهد داد.

محسن افشاني با پست تصوير ديگري در اينستاگرامش، متن عجيبي با اين مضمون را ضميمه کرد:«بالاخره که پام ميرسه مملکتم! برسم، زخمي مي کنم مسبب اين حواشي رو» 
اين حاشيه ها هنوز تمام نشده بود که انتشار ويدئويي ديگر از محسن افشاني حاشيه ها جنجالي تر شد.

وي در اين ويدئو که در کنار خانومي حضور دارد و مي گويد:لني هستن، همسر دوست بسيار خوب من آقا سعيد عزيز از اکراين من فن ايشون هستم و ايشون هم فن بسيار خوب من هستن خيلي جاتون خاليه تو دبي. 
گفتني است اين ويدئو در استوري لني برلين منتشر شده اما به دليل اين که محسن افشاني تگ شده بود خيلي سريع در تلگرام و فضاي مجازي پخش شد. 
اين ويدئو با بازتاب هاي عجيب و غريبي در فضاي مجازي روبه رو شده است. 
اين موضوع که آينده کاري و زندگي شخصي وي بعد از انتشار اين ويدئو چه مي شود تامل برانگيز دارد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ روانشناسی شفای درون چوبافرم، پارتیشن و مبلمان اداری .: ɪᴍɪᴍᴇᴄʜ :. گروه علوم تجربی متوسطه دوره اول استان آذربایجان غربی دهه فجر دنیای زیبایی مدرسه زبان برنامه‌نویسی PYTHON مدرسه شاد طراحی و اجرای سیستم های نوین سازه ای فروش دوربین مداربسته